.

Interliber u Knjižari Ljevak

Interliber u Knjižari Ljevak

 stu 5, 2021     Događanja u knjižari , Sniženja    0 Komentari

Stigao je studeni, a s njim je stigao i najveći sajam knjiga u Hrvatskoj - Interliber. Ljubitelji knjiga napokon su došli na svoje nakon dvije godine! Osim Interlibera na Velesajmu, u sklopu projekta "Knjiga svima i svuda" Knjižara Ljevak također nudi sajamske popuste u poslovnici na Trgu bana Jelačića, ali i u online knjižari na adresi - www.ljevak.hr. 

Od 8. studenog pa sve do 15. studenog u Knjižari Ljevak možete naći sve aktualne knjige snižene 20%, a popusti na ostale naslove penju se čak i do 80%! Od romana, preko publicističkih naslova pa sve do knjiga za djecu i mlade, sigurni smo da ćete i Vi pronaći knjige za sebe te iskoristiti tjedan velikih popusta na knjige! 

Posjetite Knjižaru Ljevak ili naš webshop u periodu od 8. do 15. studenog i osjetite dašak Interlibera i u Knjižari Ljevak! 

Knjižara Ljevak - Vaša online knjižara

Komentari

Prijavite se ili registrirajte za ostavljanje komentara